Prachtige reis
In het nieuwe NPO-programma Frans Bauer in Amerika gaan Frans en zijn vrouw Mariska voor het eerst naar Amerika toe en alles is dan ook nieuw voor ze. Het begint allemaal al met het regelen van een visa en alle rompslomp die daarbij komt kijken. Zo moeten de Bauertjes de meest gekke vragen beantwoorden en brengen ze een bezoek aan de Amerikaanse ambassade.
Memphis, New Orleans en uiteraard New York
De Bauers bezoeken diverse steden tijdens hun tripje in Amerika waaronder Memphis, New Orleans en ook New York mag hier niet ontbreken.
De reis voorbereiden
Naar Amerika reis je natuurlijk niet zomaar en er zijn heel veel voorbereidingen nodig. Frans en Mariska pakken alles grondig aan. Ze moeten zich allereerst melden op het Amerikaanse Consulaat waar ze hun visa hopen te krijgen, mits alles in orde is natuurlijk.
Frans en Mariska zijn wekenlang weg van huis en er is maar één iemand aan wie ze hun zoons dan toevertrouwen: de moeder van Frans! Ze zal de weken dat Frans en Mariska weg zijn op de jongens passen en het huishouden draaiende houden.
Frans Bauer in China
Frans is terug op tv! In 2019 gaat hij met Mariska op reis naar China om te onderzoeken of het eten daar net zo lekker is als dat van de lokale afhaaltoko. Frans kennende wordt dat weer lachen, gieren, brullen! Ben je benieuwd naar Frans Bauer in China of wil je Frans Bauer in Amerika nog eens terugkijken? Probeer NLZIET één maand gratis en kijk direct!